Kredi Destekleri ve Bankacılık

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon No Bağlanma 0850

19.10.2019
1.727
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon No Bağlanma 0850

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon ile hızlı bağlanma 0850’li numara, milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Ziraat Bankası hakkında müşterilerinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. İnternet üzerinden Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon no arayışında bulunan banka müşterileri, bu sayede banka şubesine gitme gereği duymadan pek çok işlemini de hızlı bir şekilde sonuçlandırabilmektedir. Özellikle Ziraat Bankası’nda bulunan hesapları, kredi kartları veya tüketici kredilerinin ödemesi hakkında soruları bulunan kişiler, kafalarında beliren bu soru işaretlerinin ortadan kaldırılması için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak bu soruların yanıtlarına ulaşabilmektedir.

Ziraat Bankası, internetin yanı sıra müşterilerine kaliteli hizmet sunmak için telefon bankacılığını, çağrı merkezini ve müşteri hizmetleri hattını da çok etkin bir şekilde kullanabilmektedir. Tüm finansal işlemlerin yerine getirilmesi için Ziraat Bankası telefon bankacılığı müşterisi olmanız gerekmektedir. Ancak bunun dışında bankacılık işlemlerinizi veya görüş, dilek ve şikayetlerinizi yine Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile sisteme bağlanarak banka yetkililerine anında iletebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat bankası müşteri hizmetleri 444’lü telefon numarası, bankanın en çok merak edilen bilgilerinden biridir. Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezini arayarak zamana ve mekana bağlı kalmadan tüm bankacılık işlemlerini bir telefon ile halletmek isteyen banka müşterileri bu numaraya ihtiyaç duymaktadır:

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 00’dır.

Bu numarayı arayarak Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi’ne kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Vadesiz hesap açma-kapama, para transferleri, yatırım işlemleri, kredi kartı ve banka kartı işlemleri, fatura ödemeleri gibi tüm işlemlerinizi Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi üzerinde bulunan müşteri temsilciniz ile kısa sürede zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Akbank Kimin Bankası, Kaç Şubesi Var?

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ziraat Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarası bilgisi de banka müşterilerinin en çok merak ettiği konulardan biridir. Ziraat Bankası’nın 444’lü müşteri iletişim merkezi dışında bir de 0850’li hatlar olan çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Ziraat Bankası bireysel müşterisi olarak dilediğiniz yerden, 7 gün 24 saat boyunca açık olarak hizmet veren Ziraat Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bu sayede bankacılıkla ilgili tüm işlemlerinizle yakından ilgilenen güler yüzlü müşteri temsilcilerinin faaliyetleri ile işlemlerinizi kolay bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 220 00 00’dır.

Ziraat Bankası çağrı merkezi telefon numarası ile yetkililerle görüşebilir; bankacılık, kredi ve banka kartı, şifre, OGS ve HGS gibi işlemlerinizi hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası müşteri memnuniyetine çok büyük önem veren kamu bankaları arasında yer aldığı için gerek bankacılık işlemleri gerekse de çağrı merkezinden aldığınız hizmet konusunda dilek, öneri ve şikayetlerinizi yine Ziraat Bankası çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca telefon üzerinden şikayet dilekçesi oluşturma işlemleri de Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi aracılığıyla yapılmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma, her yaştan bireysel Ziraat Bankası müşterisinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak için cep telefonunuzdan veya sabit hatlardan;

 • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 00 ve
 • Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 220 00 00

numaralarını çevirmeniz yeterlidir. Bu sayede kısa bir süre içinde Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon no aracılığıyla müşteri iletişim merkezine bağlanabilirsiniz. Ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası’nda da müşteri hizmetlerine bağlanarak pek çok hizmeti, banka şubesine gitme gereği duymadan halledebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Yapı Kredi Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Bunun yanı sıra Ziraat Bankası, Türkiye’nin müşteri memnuniyetine en çok önem veren kamu bankası olduğu için telefon bankacılığını ve çağrı merkezini kullanan müşterilerine bazı kolaylıklar sağlamaktadır. Örneğin 0850 220 00 00 numarasına sahip Ziraat Bankası çağrı merkezinde sesli yanıt sistemi menüsü bulunmaktadır. Bu sistemden faydalanmak için telefonunuzdan Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezine bağlandıktan sonra “0 tuşuna basarak kayıp-çalıntı işlemlerine hızlı bir şekilde yönlenebileceğiniz gibi, 9 tuşuna basarak da İngilizce hizmete geçiş yapabilirsiniz.” Ziraat Bankası hızlı işlem tuşlarını nasıl kullanacağınızı yazımızın devamında yer alan bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma işlemleri için yapmanız gereken bazı kodlamalar bulunmaktadır. Ziraat Bankası bireysel müşterisiyseniz ve bankacılık işlemleri ile ilgili yaşadığınız bir problemin çözümünü, işleminizin yetkililer tarafından yerine getirilmesini veya şikayetlerinizi hemen iletmek istiyorsanız Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma kodunu kullanabilirsiniz. Bu sayede hiçbir beklemeye maruz kalmadan, telefondan Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi telefon numarasını tuşladıktan çok kısa bir süre sonra müşteri temsilciniz ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmak için cep telefonunuzdan ya da sabit hatlardan ilk olarak “444 00 00” numarasını aramanız gerekmektedir. Daha sonra hat sisteme bağlandıktan sonra karşınıza çıkan menüde “1” tuşlamasını yapabilirsiniz. Sonrasında ise takip eden menüde “6” tuşunu tuşlayın. Bir sonraki aşamada “0” tuşuna bastıktan sonra çok daha hızlı bir şekilde doğrudan müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri temsilcinize bağlandıktan sonra sistemde sıra varsa çok işlemin yoğunluğuna bağlı olarak çok kısa bir süre müşteri temsilcisi ile konuşmaya başlarsınız. Ancak işlemler yoğun değilse ve sıra yoksa müşteri temsilciniz ile hemen konuşmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik Sistemi 2019

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İşlemleri Nelerdir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri işlemleri, banka şubesine gitmeden pek çok işlemi yerine getirmenizi sağlamaktadır. Genel olarak Ziraat Bankası müşterileri, 444 00 00 ve 0850 220 00 00 telefon numaraları üzerinden sisteme bağlanarak 7 gün 24 saat boyunca bankacılık işlemlerinizi telefon ile gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezine bağlanarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler şunlardan oluşmaktadır:

 • Banka ve kredi kartı işlemleri
 • Kredi kartı dönem içi hareketleri, borç bilgisi, kredi kartı ekstresi, bankkart taksit ödeme
 • Hesap bakiyesi ve hareketleri kontrol etme, kart borç ödeme ve otomatik ödeme talimatı, kredi kartı nakit avans işlemleri, para transferi ve fatura işlemleri
 • Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı şifre işlemleri
 • OGS ve HGS hesap bakiyesi öğrenme, otomatik ödeme talimatı verme, OGS kontör yükleme
 • Kredi kartı başvurusu, taşıt, konut ve tüketici kredisi başvurusu, bankkart ürün özellikleri dinleme, güncel kredi faiz oranları dinleme

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcim Kim?

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi öğrenme işlemleri de Ziraat Bankası müşterileri tarafından en çok aranan konulardan biridir. Ziraat Bankası müşteri temsilcinizi öğrenmek için yapmanız gerekenler şu aşamalardan oluşmaktadır:

 • İlk olarak Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezine 444 00 00 numaralı hat üzerinden bağlanın.
 • Müşteri iletişim merkezine bağlandıktan sonra T.C kimlik numaranızı girin.
 • Daha sonra telefonunuzdan önce “2”ye, ardından “0” tuşuna basın.
 • Ardından telesekreter konuşmaya başlayınca “1”i tuşlayın.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon no ile müşteri iletişim merkezine bağlanarak, tüm bankacılık işlemlerinizde destek alabileceğiniz, soru, şikayet ve önerilerinizi yönlendirebileceğiniz müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.