Kredi Destekleri ve Bankacılık

Garanti BBVA POS Destek 2019

26.11.2019
2.413
Garanti BBVA POS Destek 2019

Garanti Bankası BBVA POS destek hattı, pos cihazları ile ilgili bankadan destek almak isteyen kişilerin kullanabilecekleri en önemli numaralardır. Ülkemizde pek çok iş yeri tarafından kullanılan Garanti BBVA pos cihazları, müşterilerine sunmuş olduğu pek çok avantajlarla öne çıkan oldukça kullanışlı cihazlardan bir tanesidir. Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bankaya ait POS cihazları, bu alanda çalışan pek çok kişiye sunmuş olduğu avantajlarla da ön plana çıkar. Garanti BBVA pos cihazları aynı zamanda e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren binlerce internet sitesinin sanal pos cihazı hizmetlerini de sağlamaktadır. Bu denli önemli olan ve yaygın bir şekilde kullanılmaya başlayan pos cihazları için destek almak ise oldukça önemlidir. Zaman zaman çeşitli şekillerde sıkıntı yaratabilen pos cihazları için Garanti Bankası, her şekilde müşterilerinin zor durumda kalmaması adına yardımcı olmaktadır.

Garanti Bankası BBVA POS Destek Hattı Nedir?

Garanti Bankası BBVA pos destek hattı, bankaya ait pos cihazını kullanan kişilerin gerekli durumlarda acil destek alabilecekleri bir sistemdir. Ülkemizde birçok iş yeri sahibi tarafından kullanılan bu sistem sayesinde hem Garanti Bankası üye iş yerleri hem de alışveriş yapan müşteriler oldukça geniş olanaklara sahip olabilmektedirler. Müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından ciddi manada önemli olan bu sistemin düzgün bir şekilde çalışması firma sahiplerinin beklemiş olduğu en temel şeydir. Ancak pos cihazlarının da elektronik aletlerden oluştuğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden oldukça önemli olan pos cihazlarının olası bir durumda arızalanması gibi destek gerektiren durumlar için Garanti Bankası BBVA pos destek hattını kurmuştur. Pos cihazlarında meydana gelen teknik donanımlar için destek alınmak istenildiğinde pos cihazına sahip olan kişiler Garanti Bankası pos destek hattını arayarak gereken tüm destekleri hızlı bir şekilde alabilirler. Müşterilerinin zorlanmasını engellemek amacıyla Garanti Bankası bu destek hattı üzerinden her daim müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir :  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA POS Teknik Destek Alma Numarası

Garanti BBVA üzerinden POS cihazları için teknik destek almak isteyen kişiler, bankaya ait 444 0 339 destek hattı numaralarını arayarak POS cihazları için gerekli her türlü desteği oldukça kolay bir şekilde alabilirler. Müşterilerinin her zaman tüm bankacılık işlemlerinde hep bir adım önde olmasını sağlayan bankanın, müşterileri için sunduğu yardım destek hatlarının kullanımı da çok rahattır. Nerede olursanız olun ulaşabileceğiniz bu yardım hattı sayesinde siz de Garanti Bankası BBVA POS cihazınızla ilgili problem yaşadığınız her anda kolaylıkla çözüme ulaşabileceksiniz.

Garanti BBVA POS Teknik Destek Numarası Direk Bağlanma

Garanti Bankası BBVA POS cihazları hakkında teknik destek almak isteyen kişilerin herhangi bir şekilde bekleme yapmadan bağlanabilecekleri direk müşteri hizmetleri POS cihazı destek hattı numaraları aşağıdaki gibidir. Sizler de POS cihazlarınızla ilgili yaşadığınız en ufak problemlerde dahi bu numaraları arayarak müşteri hizmetlerine doğrudan ulaşabilir ve POS cihazınızla ilgili en hızlı şekilde destek alabilirsiniz. Garanti Bankası BBVA POS teknik destek hattı için direk bağlanma numaraları şu şekildedir;

 • POS cihazı proviyonu almak için 1 numara,
 • Ekstre ve mutabakatı için 2 numara,
 • Yazar kasa postları ve yeni nesil ödeme kaydedici cihazlar için bilgi almak için 3 numara,
 • POS cihazlarınızda yaşadığınız teknik sorunlara destek almak için 4 numara,
 • Diğer işlemler ve genel bir bilgi almak için 5 numara,
 • Kurum ödeme işlemleri yapmak için 6 numara,
 • Sanal POS hakkında bilgi almak ve Garanti Bankası BBVA alışveriş ile ilgili bilgi almak için 7 numara,

Tuşlanmalıdır. Yukarıda verilen numaralar Garanti Bankası BBVA POS cihazı ile ilgili bilgi almak isteyen kişilerin bekleme yapmadan bağlanabilecekleri numaralardır. Sizler de POS cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız Garanti Bankası BBVA POS cihazı teknik destek hattı olan 444 0 333 ‘ü arayarak yukarıda verilen direk bağlanma numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  TEB Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

Garanti Bankası BBVA POS Özelliği Yüklenebile ÖCK Firmaları Hangileridir?

Garanti Bankası BBVA POS cihazları için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada yer alan tebliğler ile 3100 numaralı ilgili kanunda yer alan GSM POS kullanan işletmelerde ilgili kanunla birlikte yeni nesil akıllı yazar kasa kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Bu yasa zorunluluğu kapsamında olan kişilerin yeni bir yazar kasa ve POS cihazı satın alan iş yerleri bankadan destek alabilmek için Garanti Bankası BBVA şubelerine uğrayarak bankanın yazılım yüklemesini yaptırabilmektedirler. Buna göre Garanti Bankası BBVA POS özelliği yüklenebilen ÖZK firmaları ise şu şekildedir;

 • Verifone,
 • Profilo,
 • Arçelik,
 • BKM Techpos,
 • Ingenico,
 • Hugin,
 • Infoteks,
 • Vera,

Gibi pek çok firma Garanti BBVA POS özelliği yüklenebilen ÖCK firmalarıdır. Her alanda oldukça kolaylık sağlayan Garanti Bankası POS cihazları, özellikle bu gibi kullanımlarda da en fazla tercih edilen bankalardan bir tanesidir.

Garanti Bankası Sanal POS Problemleri ve Hızlı Çözümleri

Garanti Bankası sanal POS cihazı kullanan kişiler zaman zaman bazı problemlerle karşılaşabilmektedirler. Hem yaşanan problemlerin hızlı çözüme kavuşturulması hem de iş verenlerin müşterilerine karşı zorluk yaşamamaları için aşağıda bazı problemler sizler için çözümleri ile birlikte verilmiştir. Siz de yaşadığınız problemleri aşağıdaki yollardan çözüme kavuşturabilirsiniz. Buna göre yaygın olarak meydana gelen Garanti Bankası sanal POS genel problemleri ve çözümleri şu şekildedir;

 • POS cihazında genel olarak bir arızalanma durumu mevcut ise ilk olarak yapılması gereken en önemli işlem bağlantıların kontrol edilmesidir. Problemin kökeni eğer bağlantıdan kaynaklı değilse mutlaka Garanti Bankası BBVA POS cihazı destek hattı olan 44 0 339 numarası aranmalıdır.
 • Eğer iş yerinize hesap ekstreniz ulaşmıyorsa, bu problemden kurtulmak için mutlaka Garanti Bankası BBVA şubelerinden birisine giderek adres güncellemesi yapmanız gerekmektedir. Sonrasında POS cihazınıza ait ekstreleri rahatlıkla alabilirsiniz.
 • Eğer POS rulo talebinde bulunmak istiyorsanız mutlaka Garantili işler sitesine giderek üye girişi yaptırmanız ve POS rulo talebinde bulunmanız gerekmektedir.
 • Eğer ÖCK rulosu talebinde bulunmak istiyorsanız ve şirketinizde yer alan cihazınızın markası profilo ise 0 850 222 72 72 numarayı,
 • Eğer ÖCK rulosu talebinde bulunmak istiyorsanız ve şirketinizde yer alan cihazınızın markası Hugin ise 0 212 251 73 43 numarasını,
 • Eğer ÖCK rulosu talebinde bulunmak istiyorsanız ve şirketinizde yer alan cihazınızın markası Arçelik ya da Beko ise bu firmaların servislerinden rulo talebinde bulunabilirsiniz.
 • Satış yaptığınız gün içerisinde iptal işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız iptal şifresi olan 1234’ü girerek iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir :  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Girişi ve Şifre

Garanti Bankası BBVA POS Cihazı Avantajları Nelerdir?

Garanti Bankası BBVA POS cihazı avantajları hem müşterileri hem de iş verenleri kapsayan oldukça önemli olanakları kapsar. Garanti Bankası üye iş yerleri olarak kişiler American Express, Mastercard, Visa, Diners, Clup, Cup ve JCB logosu bulunan tüm kartlara satış olanağı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Garanti Bankası BBVA POS cihazına sahip olan kişilerin mevcut avantajları ise şunlardır;

 • Nakit ödeme tercih etmeyen kişilerden kazanç sağlayabilirsiniz,
 • Kredi kartı kullanımını tercih eden kişilerin sizi tercih etme oranı yükselir,
 • Ekstrelerinizin e-mail olarak gelmesini sağlayabilir ve muhasabede bir düzene sahip olursunuz,
 • Hesaplarınızı online olarak kontrol edebilirsiniz.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.