Kredi Destekleri ve Bankacılık

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

15.03.2021
1.214
Denizbank Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi için 0850 222 08 00 numarasını arayabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma için müşteri hizmetleri ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurmak için şu adımları izleyebilirsiniz:

 • Öncelikle telefonunuzdan yukarıdaki numarayı tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanın.
 • Karşınıza çıkan telesekreterin istediği belgilere doğru ve eksiksiz bir şekilde cevap Sizden TC kimlik bilgisi sorulacaktır. TC kimlik bilgisini doğrulayıp sisteme kaydettikten sonra bankamatik kartın son dört hanesini tuşlayın. Kartın 4 hanesini tuşladıktan sonra aşağıdaki tuşlamaları yapmayı deneyin.
 • İşlem sonrasında 5 ve ardından 0 tuşuna basın.

Bu tuşlamaları yaptıktan sonra kısa sürede müşteri hizmetlerine bağlanabileceksiniz.

444 0 800 Numarası ile Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

444 0 800 numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi doğrudan gerçekleştirilir. Müşteri destek birimini arayarak etkin ve hızlı bir şekilde teknik hizmet birimi ile iletişime geçebilir tüm bankacılık ve kullanıcı işlemlerinizi kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Aracılığıyla Hangi İşlemler Yapılır?

denizbank musteri hizmetleri araciligiyla hangi islemler yapilir

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız işlemler şifre işlemleri, kredi kartı işlemleri, hesap işlemleri, kredi işlemleri, yatırım ve ödeme işlemleridir.

Ayrıca Denizbank adres güncelleme bilgilerine de bakabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Yapılan Şifre İşlemleri Nelerdir?

Denizbank müşteri hizmetleri ile yapılan şifre işlemleri şunlardır:

 • Kredi kart /paracard şifresi alma
 • Açıkdeniz İnternet bankacılığı e-Parola gönderme işlemi
 • Kredi kart /paracard şifre değiştirme işlemi
İlginizi Çekebilir :  Yapı Kredi Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

Denizbank Müşteri Hizmetleri İle Yapılan Kredi Kartı İşlemleri Nelerdir?

Denizbank müşteri hizmetleri ile yapılan kredi kartı işlemleri aşağıda verilmiştir:

 • Kredi kartı kurye durumu sorgulama
 • Kredi kartı başvuru sonucunu takip etme
 • Kredi kartı hesap kesim tarihi öğrenme
 • Kredi kartı tanımlı limit bilgisi öğrenme
 • Kredi kartı kullanabilir limit bilgisi öğrenme
 • Kredi kartı limit artırım talebinde bulunma işlemi
 • Kredi kartı bonus ve puan bilgisi öğrenme, kredi kartı son ekstre detayını öğrenme
 • Kredi kartı asgari borç detayı öğrenme
 • Kredi kartı dönem içinde faaliyete geçen provizyon işlemleri
 • Kredi kartı toplam ekstre borç detayı öğrenme
 • Kredi kartı tutar girerek borç ödeme işlemi
 • Taksitli nakit avans kullanma işlemi
 • Kredi kartı son ekstre bilgisini e- posta ya da faks olarak alma talebi
 • Kartı internet harcamalarına açma ve limit belirleme işlemi

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Öğrenebileceğiniz Hesap İşlemleri Nelerdir?

Denizbank müşteri hizmetleri ile öğrenilen hesap işlemleri müşteri numarası öğrenme, hesap bakiyesi öğrenme, IBAN bilgisi öğrenme, hesap hareketleri ile ilgili detay bilgilerdir. Ayrıca hesap hareketlerini e- posta ya da faks yolu ile alma işlemi, kredi ödeme detayı ve ödeme planın e- mail yolu ile gönderilmesi talebi işlemlerini de müşteri destek birimi üzerinden kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Denizbank Müşteri  Hizmetleri Aracılığıyla Kurtaran Hesap işlemeleri  Nasıl Yapılır ?

Denizbank müşteri hizmetleri aracılığıyla kurtaran hesap işlemleri şu bilgi ve işlemlerden oluşur:

 • Kurtaran hesap başvurusu işlemi
 • Taksitli KMH kullanım işlemi
 • Kurtaran hesap limit bilgisi
 • Kurtaran hesap kullanabilir limit bilgisini öğrenme

Denizbank Müşteri Hizmetlerinden Yapılan Ödeme ve Yatırım İşlemleri Hangileridir?

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirilen ödeme ve yatırım işlemler şunlardır: Ödeme işlemleri bakımından; TL yükleme işlemi, Şans oyunları işlemleri Yatırım işlemleri bakımından; fon alış,  fon satışı ve fon portföyü öğrenme işlemleri.

Denizbank Müşteri Hizmetlerine Online Nasıl Bağlanılır?

Denizbank müşteri hizmetlerine online kanallardan bağlanma işlemi için ilk olarak   www.denizbank.com.tr  internet adresini tıklayarak bankanın destek birimine ulaşmalısınız. Sitede yer alan ‘’Deniz dinliyor’’  linkinde yer alan müşteri memnuniyeti formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak form kaydını bankanın online müşteri teknik destek birimine iletmelisiniz.  Müşteri destek birimi ile kurulan iletişim sırasında daima size özel olan kullanıcı ve şifre bilgilerini kimseyle paylaşmadan doğru bir şekilde sisteme kaydetmelisiniz. Müşteri temsilcisine iletilen ya da forma doldurulan her bilginin kalite esası gereği kimseyle paylaşmamalısınız. Doğru kimlik ve kullanıcı bilgilerini kullanarak işlemlerinizi daha kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Müşteri Hizmetlerini Arayarak Hangi İşlemler Yapılır?

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak yapılan işlemler kullanıcı, üyelik ve bankacılık işlemleri olarak gösterilir. Kullanıcı şifre ve vadeli vadesi hesap bilgisi, görüş, öneri, dilek, şikâyet gibi her konuda bankadan bilgi alabilirsiniz. Hesap taşımanın yanı sıra ekonomik araçlar, haber bülteni, feedback manegement gibi kafanıza takılan her konuda bankadan bilgi alabilirsiniz. Bankanın aktif döviz ve altın rezervini analiz ederek gelir durumunuza göre yatırım seçeneğinizi belirleyebilirsiniz. Borsada aktif yatırımcı olarak kârlı ve yatırım ölçekli yeni hesaplar açabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi için gerekli adımları izleyerek faiz hesaplama yöntemlerinin yanı sıra bankacılık ve üyelik süreci boyunca aklınıza gelen her konuda bankadan teknik destek alabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetlerini Aramak Güvenli mi?

denizbank musteri hizmetlerini aramak guvenli mi

Denizbank müşteri hizmetleri güvenilirliği Tasarruf mevduatı güvencesi ve verileri koruma kanunu kapsamında ispatlanmıştır. Bankacılık işlemelerinden faydalanmak için kalite esası gereği müşteri destek biriminin size sorduğu profil ve kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak forma doldurmaya ya da bilgilerinizi teknik destek elemanlarına doğru bir şekilde iletmeye dikkat etmelisiniz. Bazı işlemler için müşteri destek birimi sizi tuşlu sisteme atar. Müşteri temsilcisinin kendisi ile bile paylaşmamanız gereken bilgiler vardır.  Özellikle banka kartı ve kredi kartı bilgileri şifre bilgileri güvenli bir şekilde sisteme kaydedilir. Bu bilgileri banka personeli dâhil kimseyle paylaşmamalısınız. Verilerin koruma kanunu gereğince bütün finansal işlem kayıtları ve şifre kullanıcı bilgileri kalite esası gereğince korunmaktadır.

Finans bank müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi yüksek iş ahlakı ve kuramsal yönetim ilkelerine bağlı kalarak kullanıcılarıyla güvenli ilişkiler kurmaktadır. Müşteri hizmetleri bireysel kullanıcıların yanı sıra küçük ve orta dereceli işetme, proje finansman desteği sunan Ceo ve ihracatçılara hizmet verir. Banka gemi finansmanı, sağlık hizmetleri, yurt dışı inşaat projeleri dış pazarlarda müşteri destek birimi faaliyetlerini son hız devam ettirmektedir. Denizbank kredi kartı, sigorta, BES, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri desteğini müşteri teknik destek birimi güvenesiyle 7/24 saat sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir :  Ziraat Bankası IBAN ve Hesap No Sorgulama Nasıl Yapılır

Denizbank kredi kartı başvuru sonucu detaylarına da yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Destek Birimini Arayarak Hangi İşlemleri Yapabilirsiniz?

Denizbank müşteri destek birimi ile yapılan işlemler kart işlemleri, kayıp çalıntı bildirimleri, kart borcu öğrenme ve limit artırma işlemleridir. İnternet şubesi, mobil bankacılık, şifre bildirimi, hesap bakiyesi öğrenme gibi birbirinden avantajlı işlem de çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirilir. Denizbank şikâyet ve müşteri destek hattını kullanılarak telefonlar aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır. Müşteri destek birimi kullanıcılara aktif olarak Eft, havale,  fatura ödemesi,  vergi sigorta,  mobil bankacılık, üye ve kullanıcı işlemelerine dair her konuda günün her saati destek vermektedir.

Bireysel kullanıcı hesabınızı kontrol ederek yatırım hesaplarını kontrol ederek, tasarrufa dayalı mevduat hesapları oluşturabilirsiniz. Denizbank.com adresini ziyaret ederek online bankacılık hizmetlerinden aktif olarak faydalanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi için bankanın sesli yanıt sistemini kullanarak müşteri destek birimini arayarak 5-0-0 numaralarını tuşlayarak Denizbank müşteri destek birimi ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz. İstek, şikâyet, finansal bilgi ve üyelik işlemlerini 7/24 saat uzaktan yönetebilirsiniz. Denizbank müşterisi olarak bankanın müşteri destek biriminden yardım alarak tüm sorun ve şikâyetlerinize kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.