Kredi Destekleri ve Bankacılık

T.C. Kimlik No İle Kredi Sorgulama

01.03.2019
1.432
T.C. Kimlik No İle Kredi Sorgulama

Teknolojinin gün geçtikçe ilerlemesi ile bankalarda teknolojiye ayak uydurmaya başladı. Bankalar müşterilerine daha güvenilir ve daha kolay hizmet vermek için çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar arasında T.C. kimlik numarası ile kredi kullanabilme imkanlarını müşterilerine sağlamaktadır. Kredi veren bankalar şu şekilde sıralanabilir:

T.C. İle Kredi Veren Bankalar

Akbank

Akbank bankası müşterilerine kolay bir hizmet sunabilmek için, T.C. kimlik numaranız ile kolay bir şekilde kredi sahibi olabilmeniz için hizmet vermektedir. Cep telefonunuzdan T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e mesaj atarsanız kredi almak için kolayca başvurmuş olursunuz. Bu 4425 numarasını sadece Turkcell müşterileri kullanabilmektedir. Fakat Vodafone veya Turktelekom hattı müşterisiyseniz, bu kredi alma işleminizi 0532 750 25 25 numarasına T.C. kimlik numaranızı göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat bankası müşterilerine kolay bir hizmet sunabilmek adına T.C. kimlik numaraları ile kredi başvurusu yapabilme imkanı sağlamaktadır. Eğer Kredi almak istiyorsanız cep telefonunuzdan T.C. kimlik numaranızı yazarak 4747’ye mesaj atarsanız kredi almak için kolay ve güvenli bir şekilde başvurmuş olursunuz.

Yapı Kredi Bankası

Yapı kredi bankası ile her türde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan kredi türünü ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 4421’e mesaj atarsanız istediğiniz kredi türüne başvurmuş olursunuz.

Finansbank

Finansbank bankası müşterilerine kredi verebilmek için SMS yolu ile başvuru sağlamıştır. Eğer kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan T.C. kimlik numaranızı yazarak 5030’a mesaj atıp kredi almak için kolayca başvurmuş olursunuz.

Vakıfbank Bankası

Vakıfbank bankası ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan T.C. kimlik numaranızı yazarak 5724′ mesaj atıp kredi başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Bankası

Denizbank bankası ile krediye başvurmak artık çok kolay demek mümkün. Eğer krediye başvurmak istiyorsanız, büyük harfler ile KREDİM yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı da yazarak 3280’e mesaj atarsanız kredi almak için güvenli ve kolay bir şekilde başvurmuş olursunuz.

İlginizi Çekebilir :  2021 Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Genel olarak bankalar başvuru işleminizden yaklaşık yarım saat sonra SMS ile geri dönüş yaparak kredi başvurunuz hakkında bilgi vermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.