Kredi Destekleri ve Bankacılık

QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

06.05.2021
3.292
QNB Finansbank Kredi Kartım Nerede? Sorgulama

QNB Finansbank kredi kartı sorgusu bankanın online bankacılık kanalları aracılığı ile yapılabilir. QNB Finansbank kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek için müşteri temsilcisi ile görüşülebilir. Müşteri temsilcisine bağlanmak için 0 850 222 09 00 numaralı müşteri hizmetlerinin aranması gerekir. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede kredi kartı başvurusunun sonucu ve eğer onaylandı ise kargo durumu öğrenilebilir. Müşteri hizmetleri üzerinde kredi kartı ayarlarını değiştirmek ve teslim adresini güncellemek de mümkün. QNB kredi kartı sorgusu bankanın resmi internet sitesi üzerinden de yapılabilir.

QNB Finansbank Kredi Kartı Sorgusu Nasıl Yapılır?

QNB kredi kartı sorgusu yapmak için kullanıcıların internet sitesini kullanması tavsiye edilir. Korona virüsü öncesinde kredi kartı başvurusu, sorgusu ve başvuru takibi gibi işlemler için şubeye gidilebiliyordu. Ancak pandemi önlemleri nedeni ile birçok işlem online ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Günümüzde kredi kartı başvuru sonucu ve başvuru takibi gibi işlemler için internet sitesi, internet bankacılığı ve müşteri hizmetleri kullanılabilir. QNB kredi kartı başvurusu yapan kişiler, şubeye uğramadan kartlarını teslim de alabilirler.

Garanti BBVA kredi kartım nerede? Sorgulama Yazısını inceleyebilirsiniz.

QNB Kredi Kartı Kargo Takip Numarası Nasıl Alınır?

QNB kart takip numarası müşteriye SMS ile gönderilir. QNB üzerinden kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylanan kişilerin kartları, başvuru esnasında beyan ettikleri adrese gönderilir. Banka üzerinden kredi kartı kargoya teslim edildiğinde kargo bilgileri başvuru sahibine SMS ile iletilir. Kısa mesajda yer alan kargo takip bilgileri ile kişiler kredi kartlarının,

 • Nerede olduğunu,
 • Hangi firma ile gönderildiğini,
 • Ne zaman teslim edileceğini öğrenebilir.
İlginizi Çekebilir :  Denizbank Müşteri Temsilcisi ile Nasıl Görüşebilirim?

QNB Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

basvuru asamasi qnb finansbank kredi karti basvurusu

QNB kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin tercih edebileceği birçok farklı bankacılık kanalı bulunur. Korona virüs pandemisi nedeni ile birçok bankacılık işlemi çevrim içi kanallara taşınmıştır. Müşterilerin banka şubesine gitmemesi ve hareketliliklerini azaltarak virüs bulaş oranını düşürmek hedeflenir. Bu neden ile de kredi kartı işlemleri başta olmak üzere tüm hesap faaliyetleri çevrim içi bankacılık ve telefon bankacılığı gibi kanallardan yapılmasına olanak tanınır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin kullanabileceği platformlar şunlardır:

 • İnternet bankacılığı (sadece banka müşterileri)
 • Mobil bankacılık uygulaması (sadece banka müşterileri)
 • Müşteri hizmetleri
 • Çağrı merkezi
 • Kısa mesaj (SMS)
 • QNB Finansbank internet sitesi
 • ATM (sadece kart yenileme için)

QNB Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

QNB kredi kartını iptal etmek isteyen kişilerin müşteri hizmetleri ile görüşmesi gerekir. Müşteri iletişim merkezine ulaşmak için 0 850 222 09 00 numaralı telefonun kullanılması istenir. Eğer müşteri iletişim merkezine ulaşmakta sorun yaşanıyor ise QNB Finansbank’ın çağrı merkezi aranabilir. Çağrı merkezine ulaşmak için 444 19 00 numaralı telefonun aranması gerekir. QNB kredi kartı iptali eğer çalıntı ve / veya kayıp nedeni ile yapılıyor ise bunun müşteri temsilcisine hızlıca bildirilmelidir. Çalıntı ve kayıp durumlarında kartın hemen kapatılması önem taşır. QNB kredi kartı sorgusu yapmak isteyen kullanıcılar aynı telefon numaraları üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak sorgulama yapabilir.

QNB Kredi Kartları Nedir?

QNB Finansbank kredi kartları 5 farklı kategoride incelenir ve müşterilere sunulur. QNB Finans Bankasının sunduğu kredi kartlarının farklı özellikleri bulunur. Takım kartları, uçuş kartları ve meslek kartları olmak üzere belirli hedef gruplarına yönelik kredi kartları hazırlanmıştır. QNB Finans Bankasına ait kredi kartlarına başvuru yapmak için bankanın tüm kanalları kullanılabilir. QNB kartlarının özellikleri arasında borç erteleme, ekstre tarihi değiştirme ve puan biriktirme ortaktır. Her kartın farklı özellikleri ve avantajları bulunur.

İlginizi Çekebilir :  Enpara Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

QNB CardFinans Özellikleri Nedir?

QNB Card Finans sıkça tercih edilen kredi kartlarından biridir. QNB Finansbank’ın Card Finans kredi kartının birçok avantajı bulunur. Card Finans başvurularının yapıldığı 4 platform bulunur. Müşteriler başvuru yapmak için aşağıdaki platformları kullanarak işlem yapabilir:

 • Banka şubesi
 • Mobil bankacılık uygulaması
 • İnternet bankacılığı
 • Müşteri iletişim merkezi

Üzerinden Card Finans başvurusu yapılabilir. Ekstre erteleme ve borç taksitlendirme özelliği bulunan kart 12 aya kadar taksitlendirme yapılmasına da izin verir. Otomatik ödeme talimatı ile kart üzerinden fatura ödemek de mümkündür.

QNB First Kredi Kartı Nedir?

QNB First Card kategorisi altında müşterilere iki farklı kredi kartı sunulur. Bu kartlardan biri first kredi kartıdır. First kredi kartını almak için online bankacılık kanallarını kullanarak başvuu yapmak mümkündür. Bir diğer kart ise First doctors kredi kartıdır. Bu kart sağlık çalışanlarına ve doktorlara özel olarak hazırlanmış bir karttır. QNB First Doctors kredi kartının tüm avantajları doktorlara yöneliktir. Otomobil kiralama, kitap siparişi ve ulaşım transferi gibi konularda müşterilere öncelik tanınır. First kart kullanıcıları yaptıkları her alışveriş ile hediye para kazanırlar ve paraları biriktiği zaman istedikleri alışverişini ücretsiz bir şekilde yapabilirler.

QNB Miles and Smiles Nedir?

qnb miles and smiles tanimi

QNB Finansbank Miles&Smiles kredi kartı kullandıkça mil kazandıran yapısı ile ön plana çıkar. QNB Finansbank Miles and Smiles kredi kartı Türk Hava Yolları ile ortak hazırlanmış bir karttır. Kart üzerinden harcanan her 1 Türk lirası için 1 mil hediye edilir. Miller Türk Hava Yolları üyeliği içerisinde biriktirilir. Miles and Smiles kredi kartına başvurmak için bankanın resmi internet sitesi tercih edilebilir. Bireysel kartlar bölümünde Miles and Smiles kart başvurusu hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. QNB kart başvuru takiplerinin de aynı ekran üzerinden yapılmasını sağlar.

İlginizi Çekebilir :  QNB Finansbank Müşteri Temsilcisi ile Nasıl Görüşebilirim?

QNB Markalı Kredi Kartları Nedir?

QNB ortak markalı kartlar futbol takımlarına yönelik hazırlanmıştır. Ortak markalı kartlar yeni hazırlanmaktadır ve şu an için Fenerbahçe Spor Kulübü ve Trabzonspor için verilir. Fenerbahçe ve / veya Trabzonspor’u tutan kişiler bu kartlara başvuru yaparak takım kredi kartı talebinde bulunabilir. Her iki kartta lisanslı ürünlerde, maç biletlerinde ve takımların lisanslı marketlerinde indirim yapılmasını sağlar. VISA altyapısına sahip olan ortak markalı kartlar anında nakit özellikleri ile de bilinir. Nakit avans ve anında nakit gibi özellikler ile kullanıcıların nakde sıkıştıkları takdirde para çekebilmelerini sağlar.

İş Bankası mobil bankacılık uygulaması özellikleri 2021 Yazısına da göz atabilirsiniz.

QNB Kredi Kartı Şifresi Nasıl Değiştirilir?

QNB Finansbank kart şifresini güncellemek isteyen kişiler bankanın tüm kanallarını kullanarak işlem yapabilir. Korona virüsü önlemleri nedeni ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online bankacılık aracılığı ile şifre değiştirmek mümkündür. QNB kredi kartı şifresini değiştirmek için kullanılabilecek platformlar şunlardır:

 • İnternet şubesi
 • Müşteri iletişim merkezi
 • Mobil şube
 • İnternet sitesi

Üzerinden kredi kartı şifresini değiştirilebilir.

QNB Kredi Kartı Ekstre Adresi Nasıl Değiştirilir?

QNB Finansbank adres güncelleme işlemi için banka ile iletişime geçilmesi gerekir. Ekstre adresini değiştirmek isteyen kişilerin bankanın müşteri iletişim merkezini araması istenir. Aynı işlem mobil bankacılık uygulaması ve internet şubesi kullanarak da gerçekleştirilebilir. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 850 222 09 00 numaralı telefonun aranması gerekir. QNB kredi kartı sorgusu için de müşteri hizmetleri ile görüşmek mümkün. 444 19 00 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile de hem ekstre adresinin değiştirilebilir hem de kredi kartı başvuru sorgusunun yapılabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.