Kredi Destekleri ve Bankacılık

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

13.03.2021
1.936
ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

ING Bank kredi kartının başvurusu 1 ila 7 iş günü arasında başvuru sahiplerine iletilir. ING Bank müşterisi olan kişiler kredi kartı başvurusu yapıyor ise internet ve mobil bankacılıktan kart başvurusunu takip edebilir. Henüz ING Bank müşterisi olmayan kullanıcılar ise ING Bank’ın resmi internet sitesinden takip işlemi yapabilir. ING kredi kartı başvuru sonucu için 1 ila 7 iş günü belirledi ancak ortalama 3 iş gününde sonuç bildirimi gerçekleştirilir.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu

ing bank kredi karti basvurusu

ING Bank kredi kartı başvurusu yapmak için belirlenen bazı kanallar vardır. Banka tarafından belirtilen bu başvuru kanalları şu şekildedir:

  • İnternet bankacılığı
  • Mobil bankacılık
  • Müşteri iletişim merkezi
  • Banka şubesi

Kullanılarak ING Bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilir. INB Bank müşterisi olmayan kişiler müşteri iletişim merkezi ve ING Bank resmi internet sitesini kullanarak başvurularını yapar.

Ayrıca QNB Finansbank kredi kartı başvurusu sonucu bilgilerini inceleyebilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nereden Öğrenilir?

ING Bank kredi kartı sonucunu öğrenmek için yine ING Bank tarafından belirlenen kanallar kullanılır. Kredi kartı başvurusu yapılan kanallardan kart takibi yapmak mümkündür. ING Bank müşterisi olmadan kart başvurusu yapanlar müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçebilir. Ayrıca başvuru esnasında belirtilen e- mail adresi ve telefon numarasına da başvuru aşamaları banka tarafından iletilir.

İlginizi Çekebilir :  Akbank Esnaf Kredisi Başvurusu ve Şartları 2021

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Öğrenilir?

ING kredi kartı başvurusu öğrenmek için müşteri hizmetleri ile iletişim kurulabileceği gibi internet ve mobil bankacılık da tercih edilebilir. İnternet bankacılığına kimlik numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra başvurular sekmesinden gerekli bilgi edinilir. Bunun için öncelikle ING Bank müşterisi olmak gereklidir. ING Bank müşterisi olmayan kullanıcılar ise başvuru sonucu için SMS, e- mail ve / veya telefon ile bilgilendirilecekler.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

ING Bank anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alır ve başvuru sonuçlarını ortalama 3 iş günü içerisinde başvuru sahibine bildirir. ING Bank kredi kartı başvurusu yapıldıktan 1 gün sonra müşteri temsilcisi tarafından başvuru sahibi aranır. Başvuru esnasında belirtilen bilgileri teyit eder, ek bilgiler gerekiyor ise onları alıp kredi kartı seçeneklerini sunar. Kredi kartı başvurularının sonuçlanmasının ardından kullanıcının adresine kredi kartı kargo ile gönderilir.

ING Bank Kredi Kartları Hangileridir?

ING Bank kredi kartı seçenekleri emeklilere, gençlere ve üniversite öğrencilerine göre farkı kategoriler sunar. ING Bank kredi kartları şunlardır:

  • Pegasus Kredi Kartları: Pegasus Bol Bol Premium ve Bol Bol Klasik Kredi Kartı
  • ING Bonus Kart: Bonus Anında Kart, Bonus Sanal Kart, Bol Bol Ek Kart
  • ING Turuncu Ekstra Kart
  • Light Kart

Farklı özelliklere sahip bu kredi kartları farklı hedef kitleler için hazırlanmıştır.

ING Bank İnternet Bankacılığı ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank internet bankacılığı kredi kartı başvurusu, internet bankacılığına giriş yapıldıktan sonra kolayca gerçekleştirilir. Başvurularım bölümünden yeni kredi kartı başvurusu seçeneğinin işaretlenmesi ve ardından başvuru yapılacak kartın seçilmesi gerekir. Kart seçiminin ardından müşteri temsilcisi, ING Bank müşterisi ile iletişime geçerek kredi kartı başvurusunu tamamlayacak. Başvuru sonucu SMS ve telefon ile başvuru sahibine iletilir.

İlginizi Çekebilir :  Akbank Mobil Bankacılık Uygulaması Özellikleri 2021

ING Bank Mobil Bankacılıktan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ing bank mobilden kredi karti basvurusu

ING Bank mobil bankacılık kredi kartı başvurusu yapılmasına izin veren bir altyapıya sahiptir. Kolay ara yüzü ile basit bir kullanım anlayışına sahiptir. Mobil bankacılıktan kredi kartı başvurusu yapıldığı gibi ING kredi kartı başvuru sonucu da öğrenilebilir. İnternet bankacılığında kullanılan şifre ve müşteri numarası ile mobil bankacılığa giriş yapılır. Başvurularım ekranından ise hem kredi kartı başvurusu yapılabilir hem de başvuru takibi gerçekleştirilir.

ING Bank Müşteri Hizmetlerinden Kredi Kartı Başvurusu Yapılır Mı?

ING Bank müşteri hizmetleri kredi kartı başvurusu yapılmasına izin veriyor. Müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçildiği takdirde kredi kartı başvurusu yapılabilir. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için 0 850 222 06 00 numaralı telefonun aranması gerekir. Sesli komut sisteminin ardından müşteri temsilcisine bağlanılacak. Ardından kredi kartı başvuru talebi müşteri temsilcisine iletilebilir.

ING Bank Müşteri Hizmetlerinden Kredi Kartı Sonucu Öğrenilir Mi?

ING Bank hızlı kredi kartı başvurusu yapılmasına olanak tanıyan bir bankadır. Banka kredi kartı başvurularını, başvuru takibini ve başvuru sonucunu müşteri iletişim merkezinden öğrenilmesine izin verir. Bunun için 0 850 222 06 00 numaralı telefon veya çağrı merkezine ait 444 06 00 numaralı telefondan müşteri iletişim merkezine bağlanılabilir.

Sitemizden Garanti BBVA kredi kartı başvuru sonucu ayrıntılarına da bakabilirsiniz.

ING Bank Şubeden Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING şubeden kart başvurusu hesap açma işlemi sırasında yapılabildiği gibi daha sonra şubeden randevu alarak da gerçekleştirilebilir. ING Bank şubelerinde yer alan müşteri temsilcileri kredi kartı başvurusunu alarak hızlıca değerlendirirler. Eğer başvuru olumlu sonuçlanır ise beklemeye gerek kalmadan kredi kartı teslimi aynı gün içerisinde gerçekleştirilir.

ING Bank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS ile kredi kartı başvurusu ile yapılmasına izin verilmiyor ancak kredi kartı şifre alma ve kartı internet alışverişine açmak için SMS kullanılabilir. Kredi kartını internete açmak için 2205 numaralı telefona ONAY yazılması ve kredi kartının sonundaki 4 numaranın gönderilmesi gerekir. Kredi kartına yeni şifre belirlemek için ise aynı numaraya büyük harfler ile ŞİFRE ve son 4 hane yazılmalıdır.

İlginizi Çekebilir :  Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Takibi Nasıl Yapılır?

ING Bank kredi kartı başvuru sorgusu başvuru esnasında belirtilen kod ile yapılır. İnternet bankacılığı, müşteri hizmetleri, mobil bankacılık ve internet sitesi kullanılarak başvurunun hangi aşamada olduğu sorgulanabilir. İnternet ve mobil bankacılık sistemleri için herhangi bir ek koda gerek bulunmuyor. Ancak müşteri iletişim merkezi ve internet sitesi kullanılacak ise kimlik numarası ve kod gerekebilir. Güvenlik önlemi nedeni ile ING Bank tarafından kod kullanma zorunluluğu bulunur.

ING Bank Kredi Kartı Adrese Kargo ile Gönderilir Mi?

Adrese teslim kredi kartı ING uygulamaları arasında yer alır. Kredi kartı olumlu sonuçlanır ise kart başvuru esnasında belirtilen iş veya ev adresine gönderilir. Hangi adrese gönderileceğini öğrenmek için müşteri temsilcisi, başvuru sahibini arayarak bilgi alacaktır. Kurye ile gönderilen kredi kartı 1 ila 5 iş günü arasında adrese teslim edilir. Eğer kişi adresinde bulunamaz ise ertesi gün (Pazar günü hariç) kargo tekrar gönderilir ancak yine adreste bulunamayan kullanıcı için banka iletişime geçer.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusunda Şubeden Kart Teslimi Alınır Mı?

ING Bank kredi kartı teslimi şubeden teslim alınabilir. Başvuru için müşteri temsilcisi ile görüşüldüğünde ING Bank şubesi seçilmesi gerekir. Şube seçiminin ardından, kredi kartının bankadan teslim alınmak istendiğinin bildirilmesi gerekir. Müşteri temsilcisine herhangi bir bilgi verilmediği takdirde belirtilen adrese, kredi kartının gönderimi sağlanır. ING kredi kartı başvuru sonucuna göre banka yetkilisi tarafından başvuru sahibi aranarak bilgi aktarılır. Adres değişikliği yaşanması durumunda müşteri iletişim merkezi ile iletişime geçilmesi gereklidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.