Kredi Destekleri ve Bankacılık

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

16.03.2021
1.555
Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanmak için 444 0333 numarasını tuşlayarak doğrudan müşteri destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz. Düşük faiz oranlarının yanı sıra, ATM desteği, kampanya ve promosyon sunumuyla müşterilerinin daima yanında olan bankanın müşteri destek birimine 7/24 saat erişim sağlayabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanma için teknik destek birimi ile iletişim kurduktan sonra destek elemanının sizden istediği bütün kullanıcı ve kimlik bilgilerini eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplandırmalısınız.

Garanti BBVA Müşteri Temsilcisine Hangi Online Adresten Ulaşılır?

garanti bbva musteri temsilcisine online adresten ulasma

Garanti BBVA müşteri temsilcilisine online olarak bağlanmak için    https://garantibbva.com.tr/tr  adresini tıklayabilirsiniz. Sizden istenen bilgileri forma doğru bir şekilde doldurarak dijital medya üzerinden banka ile erişim sağlayabilir, online teknik hizmet güvencesinden faydalanabilirsiniz. Online kanallar bakımından bankanın size sunduğu mobil uygulama desteğini de kullanarak bütün finansal işlemlerinizi oturduğunuz yerden kolayca yönetebilirsiniz. Garanti mobil internet bankacılık hizmetlerinden yararlanarak tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Denizbank müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Nasıl Kolayca Bağlanılır?

Grant BBVA müşteri destek birimine kolay yöntemlerle bağlanma işlemi için şu adımları uygulayabilirsiniz:

 • Öncelikle 444 0 333 numaralı Garanti BBVA müşteri hizmetlerini arayın.
 • Sorasında telesekreter sizi karşılayarak ve sizi sesli komut sistemine atayacaktır. Sesli komut sistemine geçiş yaptıktan sonra ‘’kart işlemleri’’ deyin.
 • Kart işlemleri komutundan sonra sesli yanıt sistemi bu kez de size seçmek istediğiniz menüleri sıralayacaktır. Konuşma bitiminden sonra ‘’bunların dışında‘’ diyerek müşteri destek birimine hızlıca bağlanın.
İlginizi Çekebilir :  Enpara Taksitli Nakit Avans Nasıl Çekilir?

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerine Bağlanmanın Alternatif Yolu Hangisidir?

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanmak için kullanacağınız alternatif ikinci yol şu şekildedir:

 • İlk olarak yukarıda belirtildiği gibi müşteri destek birimini 444 0 333 ya da 0850 222 0333 numarasını tuşlayarak arayın.
 • Sesli komut sistemi sizi karşılayacak. Giriş işlemlerini doğru ve eksiksiz bir şekilde sisteme kaydettirdikten sora şu adımları takip edin.
 • Arka arkaya olacak şekilde 1-3-5 tuşlarına basarak direkt müşteri hizmetlerine en hızlı şekilde bağlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Yenilikleri Nelerdir?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri olarak kullanıcılar için getirilen yenilikler ilk olarak sesle doğrulamadır. Müşteri hizmetleri destek birimi temsilcileri sesinizden tanıyarak ek güvenlik sorularına gederek kalmadan işlemlerinizi en hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Müşteri hizmetleri ile konuşurken herhangi bir metne bağlı kalmadan doğal konuşma sırasında kendi sesinizi doğrulayarak bankacılık işlemlerinizi ses güvenliğiyle gerçekleştirebilirsiniz. Self servis kart şifresi alma işlemi için sizi sesinizden tanıyan müşteri temsilcisiyle güvenlik sorunlarına gerek kalmadan tüm işlem, şikâyet ve önerilerinizi banka destek birimiyle paylaşabilirsiniz. Self servis limit artırım işlemi için kredi kartınızın limitini artırma ve güvenli online alışıverişten faydalanmak için biriken tüm puan değerlerinizi müşteri hizmetleri destek personellerinden öğrenebilirsiniz. Sesli yönlendirme sistemi ile ‘’kart limitini artırmak istiyorum ‘’diyerek kolay bir şekilde kredi limitinizi artırabilirsiniz. Mobil uygulama güvencesiyle oturduğunuz yerden Garanti BBVA internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak tüm bankacılık ve üyelik kaydı işlemlerinizi direkt olarak uzaktan takip edebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Sesle Yapılan İşlemler Hangileridir?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri sesle yapılan bankacılık işlemleri kredi kartı borç sorgulama, kredi limit başvurusu sorgulama gibi işlemlerdir. Sesli sistemde herhangi bir tuşa basmak zorunda kalmazsınız. Site sizi işlem yapmak istediğiniz menüye doğrudan yönlendirir. Sizinle konuşarak sorularınıza cevap vererek işlemlerinizi oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirir.

İlginizi Çekebilir :  Yapı Kredi Borsa Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti BBVA müşteri iletişim merkezi sesle yapılan diğer işlemler şunlardır:

 • Kredi kartı dönem içi harcamaların kontrol edilmesi,
 • Hesap bakiyesi öğrenme ve sorgulama işlemi
 • Kredi kartı hesap kesim tarihi sorgulama ve değişiklik yapma
 • IBAN numarası, hesap numarası, şube numarası sorgulama işlemleri
 • Ödül sorgulama işlemi
 • Kredi kartını internet, telefon ve posta yolu ile alışverişe kapama talebi

Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanma işlemi sürecinde müşteri destek birimi ve opsiyonlarından güvenle gerçekleştirilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinin Özellikleri Nelerdir?

garanti bbva musteri hizmetleri ozellikleri

Garanti BBVA müşteri hizmetleri teknik destek biriminden faydalanmak için 444 0333 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz. Açtığınız tüm mevduat hesabı işlemleri için faiz oranı üzerinden gerçekleşen getiri hesapları ile büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Garanti BBVA müşteri destek birimi iletişim merkezinden son derece kolay ve hızlı bir şekilde vadeli hesap açarak, bankanın özel ve promosyon destekli faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Vadeli hesap açma işlemi için 444 0333 müşteri hizmetleri destek biriminden yardım alabilirsiniz. Vadeli hesap, yatırım ortaklığı her türlü borsa rayici işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinden Yeni Şifre Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri aracılığıyla yeni şifre almak için ilk olarak 444 0 333 nolu çağrı merkezini arayın. Garanti BBVA müşteri iletişim merkezi şifre  /parola işlemlerini seçin. Müşteri numarası, kredi kartı ya da ATM kart numarası, kart şifre bilgilerini ve son kullanma tarihini tuşlayarak işleme devam edin. Son olarak sistem sizden kartın size ait olup olmadığının kontrolünü sağaldıktan sonra sizi IVR(sesli yanıt sistemi)‘ne atayarak yeni şifre bilgilerini üretmenizi isteyecektir. Yeni şifrenizi müşteri temsilcisi dâhil olmak üzere kimseyle paylaşmamanız gerekir. Şifre numarasını akılda kalacak şekilde oluşturmaya özen göstermeli, bankanın sizden istediği bazı şifre oluşturma kriterlerine uygun olarak yeni şifrenizi oluşturmalısınız. Yeni şifre oluştururken şu hususlara dikkat etmelisiniz:

 • Yeni şifrenizi eskisinden farklı olarak seçmelisiniz. Şifre müşteri numaranızla aynı olmamalıdır. Örneğin: Müşteri numarası 367539 ise şifre 367539 olamaz.
 • Şifre artan ya da azalan ardışık sayılardan oluşmamalıdır. Örneğin: 2468, ya da 7654
 • Şifre aynı sayılardan oluşmamalıdır.
 • Şifre oluştururken karakter sayısının en az 6 rakamdan oluşmalıdır. Örneğin: 78154
İlginizi Çekebilir :  Garanti BBVA Borsa Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti BBVA kredi kartı başvurusu hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Numaraları Hangileridir?

Garanti BBVA müşteri hizmetleri numaraları 444 0333, Garanti Bankası Whatsapp Chatbot telefon: 444 0 333, Garanti bankası BBVA genel müdürlük telefon numarası 0212 318 18 18 nolu çağrı ve destek hatlarıdır.

Garanti BBVA iletişim e- posta adresi ise; [email protected]‘dir online olarak banka ile iletişim kurabileceğiniz adresin yanı sıra bankanın internet bankacılığı hizmetiyle doğrudan iletişime geçerek ilgili istediğiniz her konuda müşteri destek biriminden yardım alabilirsiniz. Garanti BBV müşteri hizmetlerinden banka ile ilgili ödemeler, fatura işlemleri, kart işlemleri, hesap açılışları yatırım işlemleri, vergi işlemleri, döviz işlemleri, şifre al işlem kaydının yanı sıra bilgi hizmetleri hakkında günün her saati 7/24 saat müşteri desteği alabilirsiniz. Bilgi hizmetleri bakımından fon ve fon emir sorgulama, bakiye ve hesap hareketleri, kredi kartı borcu ve ekstre bilgileri, repo sorgulama, çek senet bilgileri, fatura ve otomatik ödeme görüntüleme işlemi, tüketici kredisi bilgilerinden yardım alarak en hızlı ve konforlu bir şekilde bankanın müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Garanti BBVA müşteri hizmetlerine bağlanma ilgili adımları izleyerek yukarıdaki destek numaralarını aradıktan sonra doğru kimlik bilgisi ve müşteri numaranızı teyit ettirerek banka ile iletişime geçebilirsiniz. Garanti BBVA müşteri destek birimine ulaşarak kafanıza takılan her türlü soru, şikâyet ve öneriyi rahatlıkla bankaya bildirebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.