Kredi Destekleri ve Bankacılık

Finansbank Telefondan Kredi Almak

28.02.2019
1.263
Finansbank Telefondan Kredi Almak

Zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz nakit paraya ulaşmanın kolay yollarından biriside bankaların kredi imkanlarından faydalanmaktır. Kredi çekmek için tercih edebileceğiniz bankalardan biriside Finansbank’tır. Çoğu banka gibi Finansbank’ta bize kredi başvurusu yapabilmemiz için bir kaç yöntem sunmuştur.

Bu yöntemlerden bazısı zahmetli, bazısı ise sadece iki tıklama kadar kolay. Başvuru yapabileceğiniz yöntemler sırasıyla;

  • Finansbank şubesine giderek başvuru,
  • Finansbank ATM’sinden başvuru,
  • Finansbank mobil uygulaması ile başvuru,
  • Kısa mesaj veya müşteri hizmetlerini arayarak başvuru.

Şubeye ve ATM’ye giderek yapacağınız başvuru sizin için hem zahmetli olacak hem de zaman bakımından diğer yöntemlere göre uzun sürecektir.

Telefon ile Yapılabilecek Başvuru Yöntemleri;

  • Finansbank mobil uygulaması ile başvuru;

Cep telefonunuza yükleyeceğiniz Finansbank mobil uygulamasına bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurarak giriş yaptıktan sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için kredi menüsünde bulunan kredilerden, ihtiyacınız olanı seçmeli ve kredi miktarı ile ödeme planını belirleyerek kredi başvurunuzu tamamlamalısınız. Başvurunuzun sonucu size kısa mesaj olarak bildirilecektir.

  • Kısa mesaj ile başvuru yapmak;

Cep telefonunuzdan 5030’a TC kimlik numaranızı göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun sonucu size kısa süre içerisinde kısa mesaj ile iletilir.

  • Müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapmak;

Cep telefonunuzdan Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için 0850 222 0 900 numarasını arayabilir ve müşteri temsilcisine gerekli bilgileri vererek başvuruda bulunabilirsiniz.

Kredimin Onaylanması İçin?

Kredi başvurunuzun onaylanması için bir kaç kritere uymanız gerekiyor. Bu kriterlerden ilki kara listede bulunmuyor olmanız. Eğer ödemelerinizdeki herhangi bir problemden dolayı adınız kara listede geçiyor ise kesinlikle kredi alamazsınız. Kredi almak için öncelikle ödemeleriniz düzene sokmalı ve kara listeden çıkmalısınız. Bir diğer önemli nokta ise kredi notunuzun yeterli olmasıdır. Eğer kredi notunuz, kredi çekmenize yetecek kadar yüksek değilse ilk olarak kredi notunuzu yükseltmelisiniz. Kredi puanınızı yükseltmek için ödemelerinizi zamanında ve düzenli şekilde yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir :  Peşinatsız Senetle Araba Alma Fırsatı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.